На Форумі видавців у Львові Сергій Лещенко та Мустафа Найєм презентують нові книжки

— 10 вересня 2014, 11:06

Книга розслідування Сергія Лещенка "Межигірський синдром. Діагноз владі Віктора Януковича" – 12 вересня, презентація книжки Мустафи Найєма – у четвер 11 червня.

В четвер, 11 вересня під час Форум Видавців у Львові разом з Іваном Малковичем та Юрій Луценко Мустафа Найєм презентує книжку "По обидва боки колючого дроту" про авгієві стайні української політики і тюремної системи.

"Рік тому саме в ці дні я записав з Юрієм Луценком майже 50 годин розмов про два роки його тюремного ув'язнення. На той момент видати книжку здавалось неможливим. Закінчив тільки зараз", - написав Мустафа про свою книжку..

Початок о 14:00 у Дзеркальній залі Палацу Потоцьких (вул. Коперника, 15).

Книга-розслідування "Межигірський синдром. Діагноз владі Віктора Януковича" – друга книжка журналіста УП Ссергія Лещенка. Минулого року він видав "Американську сагу Павла Лазаренка" про історю колишнього прем’єра-втікача, ув’язненого в Америці.

Книга "Межигірський синдром. Діагноз владі Віктора Януковича" розповідає про головний символ корумпованої влади Віктора Януковича - резиденцію "Межигір’я", яка була фактично викрадена з державної власності, а через призму цієї історії - на всю природу злочинного режиму.

Великий масив інформації став відомий завдяки документам, які вдалося врятувати від знищення після втечі Януковича.

Реклама:

Головне сьогодні