Українські підлітки обрали найкращий європейський фільм року

— 4 травня 2015, 15:15

Найкращим фільмом було визнано італійський кінокомікс "Невидимий хлопчик" від оскароносного режисера Габріеле Сальватореса.

Перегляд фільмів-номінантів і голосування за лауреата Young Audience Award відбувалося одночасно у 25 європейських містах – від Лондона до Тбілісі.

Київ брав участь у події вперше. Думка киян збіглося з рейтингом більшості: левову частку голосів зібрав фільм "Невидимий хлопчик".

За сюжетом, сором'язливий Мікаеле приміряє карнавальний костюм, який робить його невидимим і перетворює на справжнього супергероя. Режисер стрічки, італієць Габріеле Сальваторес у 1992 році отримав Оскара за фільм "Середземне море", його роботи неодноразово брали участь у Каннському МКФ, а фільм "Нірвана" належить до класики кіберпанку.

Приз Європейської кіноакадемії є альтернативою кінопремії Оскар і за значенням прирівнюється до призу Каннського МКФ. Європейська кіноакадемія відзначає найкращі стрічки вже 27 років, приз за найкращий дитячий фільм був заснований 5 років тому.

Показ фільмів і голосування Young Audience Award організував фестиваль мистецтва кіно для дітей "Чілдрен Кінофест" у співпраці з Goethe-Institut і дитячим освітнім проектом Cinema Kids. "Чілдрен Кінофест-2015" триватиме у 14 містах України з 29 травня по 7 червня. Безкоштовна реєстрація на покази починається 10 травня на сайті.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні