Джамала заспівала про дім і тата у пам’ять про депортацію кримських татар. Відео

— 18 травня 2015, 11:07

Автором музики традиційно виступила сама співачка.

"Чи часто ви говорите з батьками про своє коріння? Про те, звідки ви? Хто ви? Про свій шлях, призначення на цій землі? У моїй родині ми багато говорили на ці теми, про те, що ж таке Батьківщина? Де твій дім? Будинок - це місце, де ти народився або де поховані твої предки?" - поділилася артистка.

Джамала присвятила пісню не лише кримським татарам, але й усім, кому довелося залишити свій дім

"Тато і бабуся розповідали мені про складне повернення кримських татар на Батьківщину. І пісня "Шлях додому" ("Artıñnı Unutma") - це продовження розмови з моїм батьком (у пісні він фігурує як "baba" - батько кримськотатарською). Коли я їхала з батьківського дому на навчання, проводжаючи, він завжди мені казав: "Artıñnı Unutma", - так говорять тим, хто йде з дому, щоб пам'ятали, що у них є будинок, не затримувалися. А в кінці додавав: "Özüñe baq" - бережи себе і починай з себе", - розповіла Джамала.

"Часто батьки, проводжаючи нас, говорять такі слова. Тому що вони знають, що на нашому шляху зустрічаються розчарування, образи і безліч перепон. Це пісня-сповідь. Я присвячую її всім, хто шукає свій шлях додому! Дім - це місце, де тебе люблять і чекають, і не завжди це місце позначене штампом в паспорті", - зауважила співачка.

Реклама:

Головне сьогодні