Музей Ханенків приєднується до міжнародного флешмобу та запрошує зробити селфі

— 18 січня 2016, 11:31

Як йдеться на сайті Рrostir.museum, для участі у флешмобі потрібно прийти до музею, зробити "селфі" на тлі чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook, додавши теги #MuseumSelfie та тег того музею, де ви зробите фото.

В музеї, утім, застерігають, що використовувати спалах категорично забороняється, адже це шкодить здоров'ю музейних раритетів.

Наразі про своє приєднання до флеш-мобу оголосив Національний музей мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків (#KhanenkoMuseum).

"Приходьте, робіть фото та викладайте в фейсбук та інстаграм з хештегами #MuseumSelfie і #KhanenkoMuseum. В понеділок, 25 січня, ми визначимо авторів 3-х найкреативніших фото, що відвідають одну з наулюбленіших відвідувачами екскурсій "Життя людей, життя речей" від Олександри Ісайкової. Звичайно, з +1 :)", - йдеться в повідомленні музею у Facebook.

Щороку 21 січня музеї всього світу приєднуються до Міжнародного флешмобу музейних селфі, що започаткований Європейським проектом Culture Themes. Для участі у флеш-мобі вам потрібно прийти до улюбленого музею, зробити "селфі" - свій фотопортрет власноруч - на тлі чи поруч з улюбленим експонатом та опублікувати його у Facebook, додавши теги #MuseumSelfie та тег того музею, де ви зробите фото.

В Україні цьогоріч акція пройде вже вдруге. Станом на 17 січня 2016 року про свою участь у флеш-мобі оголосили:

КИЇВ
- Національний музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків, #KhanenkoMuseum

- Музей історичних коштовностей України, #МузейісторичнихкоштовностейУкраїни

ЛЬВІВ та область
- Музей "Жовківський замок" ЛНГМ імені Б.Г. Возницького, #‎MuzejZhovkvaZamok

- "Retro Moto Museum" (Музей ретроавтомобілів у Львові), #MotoMuseumLviv

Раніше, до світової акції інстаграмерів #empty долучився PinchukArtCentre. В рамках акції, 14 інстаграмерів провели закриту фотойзомку нових експозицій та інтер’єрів PinchukArtCentre вночі, коли там не було жодного відвідувача.

Мета акції #empty полягає в популяризації сучасного мистецтва та музеїв через популярний формат інстаграм-фотографії, що дозволяє поглянути на арт-роботи та архітектуру об’єктів за допомогою авторських стилів зйомки кожного інстаграмера.

Рух #empty поступово набуває популярності по всьому світу і раніше його учасники вже проводили нічні фотосесії в провідних музеях, театрах та культурних інституціях, а саме в Tate Modern, Лондон (#emptyTate); в Луврі, Париж (#emptyLouvre); в Музеї Гугенхайм, Нью-Йорк (#emptyGuggenheim); в Ермітажі, Санкт-Петербург (#emptyHermitage); в Королевській Опері в Лондоні (#emptyROH); в Большом Театрі, Москва (#emptyBolshoi); в Національній Галереї Шотландії, Едінбург (#emptyScotmodern) тощо.

Реклама:

Головне сьогодні