Rolling Stones вперше приїдуть на Кубу і гратимуть безкоштовно

— 2 березня 2016, 13:45

Цього разу ветерани року вирішили виступати абсолютно безкоштовно.

Виступ стане першим open-air концертом британських рок-музикантів у цій країні, повідомляє сайт гурту.

Легендарний колектив розважатиме меломанів на стадіоні Ciudad Deportiva de la Habana.

Концерт є частиною туру під назвою America Latina Ole, яке вже отримало схвальні відгуки і наступного тижня має продовжитись виступами у Сантьяго, Буенос-Айресі, Монтевідео, Ріо де Жанейро.

"За свою довгу кар'єру ми виступали у багатьох цікавих місцях, але це шоу у Гавані стане особливою віхою навіть для нас, і ми сподіваємось, що для наших кубинських друзів також", – розповіли учасники гурту.

Фото rollingstones.com

Музиканти також беруть участь в ініціативі "від музикантів – музикантам" і передають необхідні музичні інструменти та обладнання, яке пожертвували головні виробники світу – зокрема, фундація Гібсон, компанії Roland and BOSS, Vic Firth, RS Berkeley, Pearl, Zildjian, Gretsch, Latin Percussion та латиноамериканська культурна фундація GRAMMY.

На історичному концерті, безумовно, буде Мік Джаггер, Кейт Річардс, Чарлі Уотс та Ронні Вуд. Вони гратимуть свої класичні хіти і джеми зі своїх альбомів-мільйонників.

Новина про концерт Rolling Stones з'явилася вже за кілька місяців після того, як президент США Барак Обама оголосив про свій візит на Кубу.

Концерт буде зафільмовано.

Реклама:

Головне сьогодні