Creative Enterprise Ukraine: Британська Рада оголосила конкурс з підтримки креативних підприємців

— 7 грудня 2016, 09:00

Тренінги із британськими менторами прийматимуть Київ, Львів, Івано-Франківськ та Дніпро. Прийом заявок триває до 8 січня 2017 року.

Чотириденні тренінги розраховані на підприємців, які представляють креативний бізнес чи стартап та мають до 3-х років досвіду у бізнесі.

Також до програми можуть долучитись люди із потужною ідеєю, які тільки планують започаткувати власний креативний проект.

Учасники програми мають представляти один із таких секторів: видавництво, дизайн, мода, архітектура, візуальне мистецтво, музика, театр/танець, кіно, радіо/ТБ, фотографія, відеоігри, цифрові медіа, фестивальний менеджмент, креативні простори, ІТ рішення для культурних/креативних ініціатив, ремесла.

Фото: creativeconomy.britishcouncil.org

Методологія тренінгів Creative Enterprise Ukraine розроблена британською агенцією з розвитку бізнесу та інновацій Nesta, що спеціалізується саме на креативній економіці. Тренінги проводитимуть бізнес-ментори з Великої Британії, акредитовані Nesta. В Україні партнером програми стала консалтингова компанія PwC Україна.

Тренінги у рамках Creative Enterprise Ukraine відбудуться протягом лютого-березня 2017 року в партнерських креативних просторах – Часопис (Київ), Spalah (Дніпро), Pawillion (Львів), Тепле Місто (Івано-Франківськ). Участь у програмі безкоштовна.

Програма Creative Enterprise Ukraine стартувала в Україні в 2015 році. У рамках першого набору тренінги відвідали 94 підприємці, які розвивають креативний ландшафт України. Серед учасників програми були такі проекти та ініціативи, як Comma, Куншт, Їздець, Тиха Форма, Muzarium, La Boussole, Pictoric, Wood Baker тощо.

Більше інформації про програму та умови участі можна знайти на сайті Британської ради в Україні.

Реклама:

Головне сьогодні