Короткометражка з України отримала три нагороди кінофестивалю в США

— 22 січня 2018, 14:40

Український короткометражний фільм "5 хвилин" отримав одразу три нагороди міжнародного фестивалю миру і кіно "International Peace & Film Festival".

Він проходив у американському місті Орландо з 18 по 20 січня, йдеться на сайті Держагентства України з питань кіно.

Держкіно оплатило 100% вартості виробництва

Фільм виробила компанія Go Ua Production (продюсер Оксана Косик) за підтримки Держкіно.

Стрічка Яни Антонець "5 хвилин" здобула приз Essence Award – нагороду короткометражному фільму, який найкраще передає ідею стрічки за найменшу кількість часу, а також дві нагороди від журі: за Найкращу комедію та Найкращу сцену (сцена з рибалками Романом Ясіновським та Олександром Рудинським).

– Абсурд на тлі пафосного похорону. Члени сім'ї виставляють на показ своє багатство та шану покійному. За всім цим ніхто не помічає, що вони загубили дещо важливе… Ніхто, окрім тракториста, браконьєрів, двох поліцейських та робітників сільської лікарні... Чим закінчиться цей незвичний похорон? – йдеться в описі стрічки.

ВІДЕО ДНЯ

– Головні герої втілюють загальний образ людини, але ми обрали суміш українців, молдаван і циган, щоб додати історії колориту і зробити її ексцентричною та гротескною, розповіла режисерка фільму Яна Антонець.

Отримані фільмом нагороди. Фото з сторінки стрічки у Facebook

На "International Peace & Film Festival" Україну представляла також короткометражна стрічка Філіпа Сотніченка "Технічна перерва".

Метою фестивалю є сприяння миру через встановлення зв'язків між кіно, модою, музикою, обмін знаннями та культурний обмін.

Реклама:

Головне сьогодні