Український фільм про "Розстріляне відродження" отримав приз за режисуру в США

— 16 квітня 2018, 14:34

Короткометражний фільм "Слово" Ігоря Висневського отримав нагороду за найкращу режисуру "Best Director in a short film" кінофестивалю New York City International Film Festival.

Про це повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

Короткометражний фільм "Слово" заснований на реальних подіях, що мали місце в Радянській Україні під час особливого періоду в історії української літератури та мистецтва, що згодом отримав назву "Розстріляне відродження".

[L]У 20-х-30-х роках XX століття українська культура зазнала неабиякого розквіту.

Найкращі її представники – більш ніж 200 письменників, художників, поетів, музикантів та їхніх сімей – жили у харківському "Будинку радянських письменників України "Слово".

ВІДЕО ДНЯ

Саме з них у 1933 році розпочались масштабні репресії української інтелігенції та її знищення сталінською владою.

У головних ролях професійні актори – Владислав Мамчур, Юрій Потапенко та Юлія Першута.

Ігор Висневський є вивчав режисуру телебачення у Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого.

Свій короткометражний фільм "Слово" він презентував як диломну роботу на ступінь бакалавра в липні 2017 року.

Щорічний Міжнародний кінофестиваль у Нью-Йорку заснований у 2010 році як платформа для талановитих кінематографістів-початківців з різних країн світу, які прагнуть продемонструвати свої роботи в Нью-Йорку.

Фестиваль відомий повним циклом взаємодії з кіновиробниками: від перших показів до зустрічей з дистриб’юторами та відбірниками.

Реклама:

Головне сьогодні