В Італії провели операцію на серці сторічного пацієнта

8
8 квітня 2011

Пацієнтом флорентійських лікарів став чоловік 1911-го року народження, який до восьмидесятирічного віку працював урологом. Операція була потрібна літньому італійцеві після того, як він переніс інфаркт.

Операційною бригадою лікарні Кареджі керував Ніколо Маркьонні, який також є президентом Італійської спілки геронтології та геріатрії, пише Лента.ру з посиланням на La Nazione.

В ході втручання хірурги збільшили просвіт судин серця за допомогою балонного розширювача. Крім того, в коронарній артерії літнього пацієнта були встановлені три стента, які перешкоджають їхньому повторному звуженню.

Реклама:

За словами Маркьонні, йому не вдалося знайти офіційних публікацій, що описують проведення аналогічних операцій настільки літнім людям, як на території Італії, так і в інших країнах.



Реклама: