У Маріуполі госпіталізували ще одного хворого з підозрою на холеру

— 2 червня 2011, 11:19

Усі госпіталізовані одержують необхідне лікування, стан їх здоров`я задовільний, повідомляє УНІАН з посиланням на Донецьку обласну санітарно-епідеміологічну станцію.

Епідеміологи підкреслили, що в Маріуполі регулярно здійснюється моніторинг циркуляції збудників холери в об'єктах зовнішнього середовища: проводиться відбір і дослідження матеріалу з об'єктів навколишнього середовища, зокрема питної води, води відкритих водоймищ, стічної води, продуктів харчування, риби, обстеження хворих з симптомами розладу кишечнику на групу кишкових інфекцій і холеру.

За результатами досліджень в одному зразку риби (тюлька), відібраної на центральному ринку, виділений вібріон, який не може викликати захворювання на холеру, але здатний викликати гострі кишкові інфекції.

При цьому в облСЕС акцентували, що захворюваність га гострі кишкові інфекції в Маріуполі не перевищує середнього багаторічного рівня.

У вогнищі холери працює комісія фахівців Міністерства охорони здоров`я України, Української протичумної станції, Державної санепідслужби України, обласної СЕС.

ВІДЕО ДНЯ

Щодня проводяться засідання обласного і міського оперативного штабу, засідання міської і районних надзвичайних протиепідемічних комісій Маріуполя.

Активізована санітарно-освітня робота з профілактики гострих кишкових інфекцій і холери з використанням усіх засобів масової інформації серед жителів області.

Проведення комплексу протиепідемічних заходів продовжується, зазначили в обласній СЕС.

Реклама:

Головне сьогодні