Тест

86-річний чоловік стверджує, що Віагра ледь не позбавила його зору

Про це повідомляє MedDaily із посиланням на DNA India. Чоловік звернувся до федерального суду Манхеттена, закликаючи зупинити продаж препарату від еректильної дисфункції.

Прийом препарату чоловік почав у квітні 2012-го року. З того самого моменту він постійно страждає від порушень зору. За словами позивача, він побоювався приймати Віагру, однак виробник - компанія Pfizer - запевнив його, що за кілька днів проблема зникне сама собою.

Дійсно, в списку побічних ефектів є проблеми з зором: розмита картинка і синюватий відтінок цієї картинки. Потерпілий зв'язався з представником компанії, шукаючи допомоги в Pfizer, але відповіді на свої питання він не отримав. Зараз Андресакіс хоче відсудити у фармгігантів два мільйони доларів.

Варто відзначити, що Віагра, незважаючи на повідомлення про її небезпечність, залишається одним з найпопулярніших засобів. Відомі випадки, коли вона викликала смерть. Препарат посилює приплив крові до статевих органів.

Лікарі попереджають: Віагра провокує стрибки тиску, головні болі, симптоми з боку шлунково-кишкового тракту, центральної нервової системи, почервоніння шкіри, задишку, відхилення зору і слуху, закладеність носа.