МОЗ розробив посібник з надання першої медичної допомоги і виклав учбовий фільм. Відео

— 7 травня 2014, 12:19

Його розробили фахівці Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ.

Методичний посібник "Домедична допомога" видається безкоштовно слухачам курсів долікарської допомоги, що постійно тривають в регіональних центрах екстреної медичної допомоги та медицини катастроф в усіх областях України.

Прес-служба МОЗ також опублікувала учбовы фільми про надання першої медичної допомоги.

[L]Крім цього, МОЗ розробив проект наказу "Про затвердження порядків надання домедичної допомоги особам при невідкладних станах" і найближчим часом він буде розміщений на офіційному веб-сайті відомства для громадського обговорення.

Цим наказом планується затвердити порядки надання домедичної допомоги постраждалим при раптовій зупинці серця, серцевому нападі, підозрі на пошкодження хребта, на травму голови, на пошкодження живота, на травму грудної клітки, на перелом кісток кінцівок тощо.

Також документ регламентує порядок проведення серцево-легеневої реанімації з використанням автоматичного зовнішнього дефібрилятора, порядок надання домедичної допомоги при наявності декількох постраждалих, порядок надання психологічної підтримки постраждалим при надзвичайній ситуації та надання домедичної допомоги постраждалим при дорожньо-транспортних пригодах.

"Українська правда. Життя"

Реклама:

Головне сьогодні