Їсти стоячи із квадратної тарілки: Формула ідеального сніданку від ученої Оксфорда

— 6 травня 2017, 11:00

Щоб почуватися ситим і задоволеним від спожитого сніданку професорка Дженіфер Ньюсон із Оксфордського університету радить їсти стоячи та з квадратної тарілки, де їжа виглядає апетитніше.

Щоб почуватися ситим і задоволеним професорка Охсфордського університету радить їсти стоячи та з квадратної тарілки. Фото [email protected]/Depositphotos

Експертка погоджується, що сніданок – перший і головний прийом їжі протягом дня, а отже з’їсти його краще не сидячи, а також у жодному разі йому не має передувати кава, йдеться на The Daily Mail.

Порада про квадратну тарілку особливо стосується тих, хто їсть вранці каші або пластівці. Гострокута форма, на думку Ньюсон, додає відчуття ситості.

[L]Крім того, експертка радить практикувати осмислене споживання – фокусуватися на тому, що людина їсть, не відволікаючись на гортання стрічки соцмереж, перегляд ТБ або читання книги.

Свої висновки Ньюсон базує на дослідженні 78 жінок, які протягом 2 днів показували, як вони снідають та які відчуття мають після першого прийому їжі.

ВІДЕО ДНЯ

"Учасниці, які їли зернові з круглих тарілок менше почувалися ситими, ніж ті, що їли таку ж кілкість із квадратних. Крім того, жінки зауважували, що не округла форма робила їхній сніданок більш апетитним на вигляд", – розповіла дослідниця.

Експертка не вважає, що нинішня тенденція їсти на ходу дуже шкодить організму людини, більше того, вона переконана, що результати її нової розробки дадуть поштовх іншим науковцям досліджувати причини кращого засвоєння їжі, спожитої стоячи.

Реклама:

Головне сьогодні