З’ясували! Госпітальні округи: що правда, а що - ні®

399
7 липня 2017

Для початку кілька цифр і фактів. Україна є четвертою в світі за кількістю лікарняних ліжок на одну людину. Україна є другою в Європі за середнім рівнем тривалості госпіталізації. Кількість лікарів та медичних сестер в Україні більша, порівняно з країнами ЄС.

Ці факти легко вводять в оману, що начебто медична допомога в Україні справді зараз наближена до пацієнта. Але в них прихована величезна хиба - дуже низька якість медичних послуг. Саме якість медичних послуг сьогодні віддаляє від пацієнта медичну допомогу. Саме за якістю медичних послуг люди мусять їздити в інші міста, обласні центри, столицю, хоча в їхньому місті під боком є багато лікарень.

А ТАК не має бути. По всій країна мають бути сформовані госпітальні округи, в яких є лікарні різного рівня спеціалізації, але з однією спільною рисою якісними медичними послугами.

Нині формування госпітальних округів в Україні триває. Воно супроводжується різними, часом помилковими, трактуваннями. Пропонуємо розібратися, які з них правда, а які - ні.

Натисніть на зображення для збільшенняРеклама: