Яке молоко краще? Інформація з перших рук ®
Молочна галузь "тримається" на закупівлі молока. Його купують в усіх продавців – від власників однієї-двох корів у селі, до фермерів з десятками чи сотнями "рогатих".
Чимало молока є й на прилавках магазинів від різних виробників, у різноманітних упаковках та навіть смаках.
То ж виникає просте запитання: як серед такого розмаїття обрати якісний продукт?
В основі – молоко від господарств
Усе про молоко знають у Молочній компанії "Галичина", де вже давно зробили єдине правильне рішення: кращу сировину надають фермерські господарства.
Адже саме фермери забезпечують збалансоване та правильне харчування корівок, а від так – високу поживність молока.
Такий підхід до вибору сировини дозволив компанії виготовляти продукцію, якість якої є однією з найвищих на ринку.
"У виробництві ми намагаємось використовувати лише молоко від господарств, яке є найкращим на найпоживнішим, - розповідає заступник директора з питань постачання молочної сировини Ігор Любарський.
Якщо минулого року співвідношення молока у закупівлях "Галичини" становило 85% - від фермерів та 15% - з індивідуальних господарств, то вже цьогоріч стало 87% та 13% відповідно.
З наступного року ми ще збільшимо частку молока від господарств до 92%. А у найближчих планах досягти 100-відсоткового показника".
Сировину у компанії закуповують на території західних та центральних регіонів України, що віддалені від промислових зон та є екологічно чистими.
Тож молоко від таких господарств насичене усіма необхідними вітамінами, мікроелементами та отримує необхідну жирність й вміст білка.
У результаті, купуючи молочні продукти під маркою "Галичина" (молоко, сметана, сир, масло, кисломолочні продукти), споживачі отримують якісний, багатий корисними елементами продукт.
Звичка чи корисність?
Для багатьох з нас вживання молочних продуктів вже стало звичкою. Хтось не уявляє собі каву без молока, для когось йогурт, кефір чи сир – це найкращий сніданок.
Смаки різні, але, перш за все, маємо пам’ятати, що молоко є основою здорового, збалансованого та корисного харчування.
На корисності молока наголошують й знавці своєї справи у компанії "Галичина", які, у першу чергу, звертають увагу на вміст молочних білків.
Для прикладу, чим більше їх у молоці, тим поживнішими будуть улюблені йогурт чи кефір.
Серед інших елементів, що позитивно впливають на наш організм, є ще молочний жир, вітаміни, ферменти та мікроелементи. Але увесь цей збалансований природою "букет" дуже сильно залежить від раціону харчування корів.
Найретельніше ж кормову базу для своїх корівок забезпечують саме приватні фермерські господарства. Вони також мають чималу фінансову мотивацію на отримання молока високої харчової цінності, вартість якого оцінюється за вмістом жиру і білка.
"Приватні фермерські господарства зацікавлені в отриманні молока з найкращими мікробіологічними показниками.
Тому на таких фермах процес доїння корів та миття обладнання автоматизовано, тут ретельно слідкують за санітарною обробкою "рогатих". Тож ці господарства є ідеальним вибором, адже мають усе для отримання чистого та якісного молока", - наголошує Ігор Любарський.
Звісно, що фермерам доводиться "тримати марку" і постійно проходити різноманітні перевірки на дотримання санітарно-епідеміологічних норм. "Галичина" обирає та працює із кращими і найбільш відповідальними з них.
Важливо також, що у компанії з кожним роком збільшують закупівлі саме молока від господарств, щоб радувати своїх споживачів якісною продукцією і при цьому – доступною ціною. Саме таке поєднання і пропонує "Галичина".