Тест

Намагаєтеся завагітніти? Експерти називають 6 шляхів підвищення народжуваності

Найбільший фактор, який впливає на жіночу фертильність – вік.

"Найкращий спосіб забезпечити вашу фертильність у майбутньому – це народжувати дітей у віці від 20 до 30 років, – говорить лікар Філ Бойл, консультант з репродуктивної медицини в Neo Fertility, Дублін.

Просто знайте це і вирішуйте, як розставляти життєві пріоритети та приймати обгрунтовані рішення".

Намагаєтеся завагітніти? Експерти називають 6 шляхів підвищення народжуваності. Фото HASLOO/Depositphotos

Лікар звісно правий, проте сучасні дівчата не спішать рано народжувати і кількість вагітних старше 30 років системно збільшується.

Інколи жінки проходять нелегкий шлях, щоб завести дитину.

[L]Чоловіки теж не такі "плодючі", як їм здається, констатує Філ Бойл. "Є багато неправильних уявлень про чоловічу фертильність, – зазначає він. – Чоловіки, як правило, думають, що вони зможуть зробити це завжди.

Але після 40 років якість чоловічих сперматозоїдів знижується, і старші чоловіки, які намагаються завести дитину, можуть зіштовхнутися з низькою якістю сперматозоїдів, поганою їх мобільністю та пошкодженням ДНК.

Важливо, щоб чоловіки розуміли важливість наявності якісної сперми для здорової вагітності, і що на це впливає їхніх спосіб життя".

Видання Healthista, за допомогою експертів розповідає, як можна протидіяти впливу старіння на репродуктивне здоров'я та збільшити шанси на зачаття, коли жінка чи чоловік будуть до цього готові.