Чи готова дитина до горщика та 7 порад, як її привчити
Всі батьки рано чи пізно ставлять собі питання: чи час привчити дитину до горщика? І якщо час, то як?
Найважливіше – це ключові ознаки готовності дитини, пише The Guardian.
Всі батьки рано чи пізно ставлять собі питання: чи час привчити дитину до горщика? І якщо час, то як? Фото: liana_s/Depositphotos |
Серед них:
- дитина триваліший період перебуває у сухому памперсі;
- відчуває дискомфорт, коли вона у брудних підгузках;
- проявляє ознаки самостійності й в інших питаннях. Наприклад, хоче сама обирати свій одяг.
Як зробити процес привчання до горщика цікавим для дитини?
✅ Оберіть разом горщик чи насадку на унітаз та трусики.
✅ Приблизно за тиждень до того, як ви почнете процес навчання, прочитайте дитині книжку, щоб вона зрозуміла, що відбувається.
✅ Тренувати дитину ходити на горщик вночі варто лише після того, як вона хоча б місяць тренується протягом дня, і хоча б тиждень як прокидається з сухим памперсом після сну.
✅ Знімайте нічний памперс, для того щоб він асоціювався лише зі сном.
✅ Перші декілька днів тренування заохочуйте дитину сідати на горщик кожні 30-40 хвилин. Ви можете відвертати її увагу за допомогою бульбашок чи книжки. Як тільки дитина звикне сидіти на горщику хоча б хвилин 5, та повністю випорожнятись, незабаром вона буде робити це і самостійно. Ви можете давати дитині винагороду за успіх.
✅ Перший день тренування можете побути вдома. На другий – спробувати кудись вибратися. Не варто, щоб дитина асоціювала горщик виключно з домом.
✅ Якщо сталася неприємність, ніколи не сваріть дитину. І поговоріть з вихователями у дитячому садку, щоб вони дотримувались такої самої позиції.
Вас також можете зацікавити:
Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.
А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу або Telegram про здоров'я та здоровий спосіб життя