У більш ніж 25% дитячих таборах та базах відпочинку порушують санітарні норми – МОЗ

— 18 липня 2011, 12:29

Державною санітарно-епідеміологічною службою МОЗ за період з 14-го по 16-те липня перевірено 610 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, у 162 з них виявлено порушення санітарного законодавства, що складає 26,5 % від загальної кількості перевірених закладів.

Про це 18-го серпня повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

За виявлені порушення санітарного законодавства до адміністративної відповідальності було притягнуто 176 посадових осіб закладів оздоровлення та відпочинку. Від роботи відсторонено 62 працівника, які не пройшли профілактичний медичний огляд.

Головними державними санітарними лікарями територій призупинено експлуатацію 14 закладів оздоровлення та відпочинку дітей: у місті Севастополь - 5 літніх оздоровчих таборів "Альбатрос", "Ласпі", "Нахімовець", "Горний", "Прибой", наметове містечко "Вавілов сад"; Житомирська область - літній оздоровчий табір "Чайка", Дніпропетровська область - 4 літніх оздоровчих табори, Одеська область - база відпочинку "Каскад"; Сумська область - заборонено купання дітей в заміському оздоровчому таборі "Космос" МГВУ "Охтирканафтогаз".

Фахівцями держсанепідслужби перевірено 299 підприємств з виробництва та постачання харових продуктів, з яких на 57 виявлені порушення санітарного законодавства, у зв'язку з чим 58 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, а 38 осіб відсторонено від роботи за непроходження профілактичних медичних оглядів.

У м. Севастополі призупинено функціонування підприємств-постачальників ТОВ "Лондон Крим" та ТОВ "Байт-Крим" через порушення вимог санітарного законодавства під час транспортування та зберігання харчових продуктів.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні