Жінка взнала, що вагітна, за добу до пологів

— 22 лютого 2013, 16:25

Про те, що вона при надії, Келлі взнала за 24 години до появи її синочка Френкі. Він став її другою дитиною.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Жінка стверджує, вона не забувала приймати протизаплідні пігулки та впродовж 9 місяців не мала жодних симптомів, які могли б її стривожити. Навпаки, оточуючі казали їй, що вона схудла.

Відпрацювавши напередодні дуже тяжку зміну в барі, Келлі на ранок прокинулася зі страшним болем у спині. Вона поїхала до лікарні, де її ошелешили новиною – вона вдруге стане мамою.

Френкі з'явився на світ із вагою 3 кілограми 770 грамів.

"Думаю, найбільшим здивуванням було те, що я не здогадувалася, що вагітна. Я геть нічого не відчувала, не було ранкового токсикозу… Кілька днів я почувалася надзвичайно втомленою, але пояснювала це тим, що працюю по 40-50 годин на тиждень", - говорить Келлі.

Друг Гедсбі та батько маляти, 35-річний Алан Джонс подумав, що це якийсь розіграш, коли йому зателефонували з лікарні.

"Колегам довелося піднімати мене з підлоги", - пригадує він.

Як зізнається старша акушерка лікарні Гуд Хоуп Меггі Коулмен, за свої 30 років роботи вона може перелічити по пальцях однієї руки такі випадки, як цей.

За її словами, ознак вагітності можуть не помічати жінки з зайвою вагою, дуже заклопотані або ті, що перебувають у менопаузі та навіть не припускають думки про дитину. Поштовхи малюка вони можуть сприймати як ознаки порушення травлення.

Реклама:

Головне сьогодні