"Гола йога": нове захоплення, що шириться світом

— 15 квітня 2014, 12:03

Утім, деякі платять за це немаленькі гроші. Мова йде про новітній клас - "Гола йога".

"Nagna" йога існує з давніх часів - її досі практикують релігійні діячі в Індії. У 1960-ому році вона стала популярною серед послідовників в Індії. Нині змішані гендерні класи стають популярними у таких містах, як Нью-Йорк та Лос-Анджелес.

У Лондоні також є такий змішаний клас. У Великобританії - він єдиний. За словами Аннет, інструктора "голої" йоги, такий вид йоги розширює основні принципи йоги, сприяє більш глибокому сприйняттю або "апаріграха" (звільнення від накопичення, не прив’язаність - авт.) себе та інших.

21-річна Грейс Ленхарт, яка практикує голу йогу каже, що вона робить це для того, аби "більше любити себе". "Я почуваюся сильнішою особистістю, коли я роблю голу йогу. Вона робить мене вразливішою, але як тільки я долаю це, то стаю сильнішою", - каже вона.

Інші поціновувачі такої йоги кажуть, що немає кращого розслаблення ніж вона. Це важко пояснити, але це мабуть, схоже на відчуття в утробі матері. М'яке червоне освітлення і свічки дають тепло, лунає комфортна медитативна музика та пахне ладаном.

ВІДЕО ДНЯ

За матеріалами The Independent

Реклама:

Головне сьогодні