Облиште роботу: жінки-трудоголіки втрачають здоров'я швидше, ніж чоловіки

— 17 червня 2016, 14:10

Жінки, які виснажливо працюють, можуть захворіти на рак, діабет, артрит чи здобути захворювання серця, повідомляє видання The Sun.

Нове дослідження з'ясувало, що жінки, які протягом 30-ти років працюють 60 годин на тиждень, потроюють свій ризик одержати саме такі хвороби.

Рівень ризику "здійснює поганий поворот після 50 годин на тиждень", і навіть жінки, котрі витрачають 40 годин на тиждень за роботою, підвищують свої шанси одержати смертельні хвороби.

Дослідження може здаватися гендерно несправедливим, однак, як видно з висновків лікарів, чоловіки можуть працювати більше без таких самих наслідків для здоров'я.

Професор з державного університету Огайо Аллард Дембе стверджує, що жінки стикаються з подвійною небезпекою, тому що їм часто доводиться працювати інтенсивно протягом багатьох годин, при цьому беручи на себе "левову частку сімейної відповідальності".

РЕКЛАМА:
Фото Tinatin1/Depositphotos

"Жінки — особливо ті, котрі мають жонглювати кількома ролями, відчувають вплив інтенсивної роботи, і це може створити основу для різноманіття хвороб та навіть для інвалідності", — розповів професор.

Він переконаний, що вже у 20, 30 та 40 років прекрасна половина людства програмує себе на проблеми, які виникнуть пізніше в житті.

Дембе та його команда проаналізували опитування 7500 осіб, щоб встановити зв'язок між кількістю робочих годин і ймовірністю захворіти.

Чоловіки, які працювали довше у віці від 41 до 50 років, частіше страждали на артрит, ніж їхні "ліниві" однолітки, однак насправді мали нижчий ризик хвороб серця, легень і депресії, ніж ті, хто мав лише 40 чи менше робочих годин на тиждень.

Робота була опублікована у журналі Occupational and Environmental Medicine.

Реклама:

Головне сьогодні