ТМ "Галичина" дивує новинками та особливими смаками®

PROMOTED — 21 серпня 2017, 10:00

Один з лідерів на ринку кисломолочних продуктів та питних йогуртів в Україні, молочна компанія "Галичина" знову йде назустріч споживачам. Галицькі молочники пропонують нові смаки, новий формат та ще більше задоволення від смачно-корисних продуктів.

Новий освіжаючий йогурт

"Смак літа" – це поєднання чорної смородини та м’яти від МК "Галичина".

У 300-грамовій пляшечці свіжі ягоди та чисті культури молочнокислих бактерій гармонійно об’єднались у смачний та корисний продукт. А приємна кислинка смородини та прохолода м’яти зробили новий йогурт "мust have" напоєм літа.
І, як завжди, у складі – молоко Галичина та йогуртова закваска Streptococcus thermophiles, Lactobacillus delbrueckii створюють корисний натуральний продукт.

Що цікаво, "Галичина" завжди обирає для своїх йогуртів лише те, що вирощено на рідній землі. Справа не лише у смаку, а й у користі, яка збережена у пляшечці нового питного йогурту. Чорна смородина наповнює вітамінами групи В та С і є рекордсменом за вмістом останнього. У 100 гр цієї ягоди міститься аж 200 мг вітаміну С, який зміцнює наш імунітет. Більш того, м’ята природнім чином охолоджує та заспокоює організм.

А ще молоко "Галичина" та молочнокислі бактерії сприяють травленню та підвищують імунітет. Тож новий йогурт "чорна смородина та м’ята" – це просто вибуховий набір літа. Варто лиш спробувати, щоб зрозуміти яке ж літо на смак!

Удвічі більше смаку у новому форматі

Відтепер улюблені злакові питні йогурти "Галичина" доступні у новому форматі – 600 гр. В оновленій лінійці представлено 4 смаки, 2 з яких вже стали фаворитами українців: чорниця-злаки і полуниця-злаки. Смачними новинками літа стали нові смаки питних йогуртів: злаки-льон і яблуко-злаки. Найсвіжіші українські яблука подарують потужний заряд вітамінів, а насіння льону, як сильний антиоксидант і антитоксин, захистить ваш організм від впливу різних бактерій та вірусів.

Ще з давніх часів злаки займають основне місце у піраміді здорового харчування. Вони надають нам поживні й енергетичні речовин, а головне – наявність клітковини і харчових волокон допомагає очищати організм від шлаків і токсинів. Поєднання фруктів та злаків дозволяє зберігати почуття ситості тривалий час.
А якщо додати до цього користь молока "Галичини" і молочнокислих бактерій, у підсумку отримаємо питні йогурти на основі злаків, що дозволять швидко підзарядитися енергією.

У компанії "Галичина" наголошують, що цінують та дослухаються до своїх споживачів. Одним з таких очікувань і був новий формат питних йогуртів 600 гр.
у зручних пляшках. Хочете швидко і корисно перекусити – будь ласка, 300-грамові йогурти до ваших послуг. Якщо ж прагнете ще й поділитись смакотою з близькою людиною або отримати вдвічі більше самку – тоді оціните переваги питних йогуртів вагою 600 гр.

Слідкуйте за новинками, а ТМ "Галичина" обіцяє задовольнити найвибагливіші смаки українців. При цьому, незмінну якість продукцію гарантовано фірмовим знаком компанії.

Реклама:

Головне сьогодні