Чому ранкова піца іноді краще, ніж солодкі снекові сніданки. Пояснює дієтолог

— 8 вересня 2018, 11:00

Сніданок – найважливіший прийом їжі. Напевно це вже знає майже кожен.

Однак важливий не лише сам факт сніданку, а те, що лежало на тарілці, пояснює сертифікований дієтолог Челсі Амер.

Вона вважає, що найоптимальнішою ранковою стравою буде та яка містить "менше 5 грамів цукру та щонайменше 5 грамів клітковини".

Важливий не лише сам факт сніданку, а те, що лежало на тарілці. Фото nito103/Depositphotos

"100% цільного зерна повинні бути першим інгредієнтом. Потім поєднайте злаки з гарним джерелом білка, наприклад, грецьким йогуртом, молоком або невеликою кількістю горіхів і насіння, і посипте зверху ягоди для додавання клітковини, вітамінів і мінералів", – радить Амер.

[L]Якщо ж ви не любитель каш та йогуртів, і хочете на сніданок щось інше, то дієтолог радить керуватися правилом калорійності.

"Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що середній шматочок піци та чаша із злаків з незбираним молоком містять майже таку ж кількість калорій, – зазначає Челсі Амер. – Тим не менш, піца має більш білковий склад, який буде тримати вас ситим довше".

Середній шматочок піци та чаша із злаків з незбираним молоком містять майже таку ж
кількість калорій. Фото singkham/Depositphotos

На відміну від піци, готові зернові масові товари – вівсянка швидкого приготування та ранкові снеки – містять багато цукру, який швидко засвоюється і лишає по собі голод.

"Я не підтримую піцу як найцікавіший варіант сніданку, – уточнює Амер свою пораду для Munchies. – Вважаю, що люди повинні їсти відповідно до їх бажань.

Однак чесний шматок піци на сніданок може запобігти цілій піці пізніше в день".

Реклама:

Головне сьогодні