Медичний центр для дорослих і дітей "Добробут" у місті Ірпінь

— 15 червня 2021, 11:14

Команда "Добробут" зібрала гостей і представників ЗМІ, аби відсвяткувати разом відкриття Медичного центру, поспілкуватися та познайомитися ближче.

10 червня відбулося урочисте відкриття ще одного відділення Медичної мережі "Добробут" у місті Ірпінь за адресою: вул. Грибоєдова, буд. 8-а.

Медичний центр у місті Ірпінь – це триповерхове приміщення площею 1 500 кв. м, яке працює без вихідних та щодня може приймати до 300 пацієнтів амбулаторно.

Новий центр надаватиме широкий спектр послуг як дорослим, так і дітям: консультації фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, комплексні програми здоров'я, послуги дитячої і дорослої стоматології, невідкладної допомоги.

Чому пересічному мешканцю міста Ірпінь варто звернутися за консультацією саме до нової клініки ММ "Добробут"?

  • Ми надаємо повний цикл амбулаторно-поліклінічних і діагностичних послуг у зручний для пацієнта час.
  • У Медичному центрі "Добробут" у м. Ірпінь приймають дитячі та дорослі лікарі, ви можете обрати фахівців для всіх членів своєї родини. У наших лікарів високий рівень професіоналізму та кваліфікації, а також великий практичний досвід.
  • Медичний центр оснащено сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників.
  • Ми пропонуємо зручний режим роботи лікарів, консультації провідних фахівців ММ "Добробут", щоб кожен пацієнт міг своєчасно отримати медичні послуги в зручний для себе час.
  • Завдяки попередньому запису у "Добробут" немає черг, а смс-інформування допомагає нагадати про майбутній візит.
  • Комфортні умови перебування в центрі і доброзичливий персонал допомагають мінімізувати стрес від відвідування медичного закладу.
  • У Медичному центрі облаштовано emergency-палату та завжди в доступі дві бригади невідкладної допомоги "Добробут", що за потреби доставлять пацієнта до стаціонарного відділення.

Керівник медичного центру "Добробут" у місті Ірпінь Гримковська Анна Олексіївна зазначила: "Завдяки високому професіоналізму медичних працівників, використанню новітніх методів діагностики, а також технологічному оснащенню кожен пацієнт нашого центру отримає комфортне та ефективне лікування".

Після урочистого відкриття клініки відбулася пресконференція, яку розпочав генеральний директор ММ "Добробут" Калашніков Олег Володимирович. Він поділився планами на майбутнє та розповів про основні стратегічні цілі мережі.

"Сьогодні "Добробут" це провідна Медична мережа, яка об'єднує команду фахівців вищого класу у 17 медичних центрах. Ми хочемо стати ближчими до наших клієнтів і дати можливість людям отримувати високоякісну медичну допомогу. Саме це визначило нашу стратегію на наступні кілька років. "Добробут" виходить за межі Києва, і першим кроком реалізації цієї стратегії стало відкриття клініки в Ірпені", повідомив Калашніков Олег Володимирович, СЕО Медичної мережі "Добробут".

Захід відбувся у теплій, невимушеній атмосфері. Гості отримали безліч приємних вражень та побачили клініку на власні очі.

Ми поруч!

Головне сьогодні