СПЕЦПРОЕКТ

Альянс здоров'я

Спецпроект УП.Життя спільно з Міжнародним благодійним фондом "Альянс громадського здоров’я" створений з метою підтримки громадської відповіді на епідемії ВІЛ/СНІД, туберкульозу та вірусних гепатитів.

Міжнародний благодійний фонд "Альянс громадського здоров’я" є провідною недержавною професійною організацією, яка у співпраці з державними партнерами та громадськими організаціями здійснює істотний вплив на епідемію ВІЛ/СНІДу, туберкульозу, вірусних гепатитів та інші соціально небезпечні захворювання в Україні шляхом надання фінансової й технічної підтримки відповідних програм, якими охоплено понад 250 000 найбільш уразливих груп населення, що є найвищим показником у Європі.

Альянс громадського здоров’я" є співорганізатором міжнародної конференції "Здоров’я в місті", яка відбудеться 13-14 вересня 2018 року в м. Одеса.

З 2012 року ця щорічна конференція зосереджує увагу на широкому колі тем, які стосуються питань здоров’я та добробуту людей –  здоровий спосіб життя громадян, здорове харчування, безпечна сексуальна поведінка, попередження вживання алкоголю та наркотиків, недопущення насильства, а також інших факторах, які впливають на здоров’я громадян у місті.

Більше про програму цьогорічної конференції та можливість участі за посиланням: https://cityhealthinternational.org/2018