Вчені довели, що товстенькі розумніші за худеньких

46
12 листопада 2007

Якщо раніше єдиним аргументом, яким тішили себе пишнотілі красуні, була приказка "Хорошої людини повинно бути багато", то тепер у них з'явилася ще одна перевага перед худишками.

На захист великогабаритних дам виступили вчені з Каліфорнійського університету в Санта-Барбарі й Університету Піттсбурга.

Вони висунули версію, що привабливість пишних жінок заснована не просто на фізичних даних.

Відомо, що жінки з великими грудьми і стегнами живуть довше, а чоловіки вважають їх більш симпатичними.

Однак тепер вчені думають, що вони ще і розумніші.

Дослідження, що буде опубліковано на цьому тижні, показує, що чоловіки, які люблять дам, чия фігура нагадує "піщаний годинник", цінують їх за більший розум і те, що вони народжують більш розумних дітей, ніж пласкі жінки або ті, що мають пропорції "яблука".

Вчені прийшли до висновку, що жінки з більшою різницею між розміром талії і стегон народжують дітей з більш високими інтелектуальними здібностями.

Вони знайшли, що в жіночих стегнах містяться жирні кислоти омега-3, що сприяють розвитку мозку матері, а також дитини в ході вагітності.

Водночас жир навколо талії містить багато жирних кислот омега-6, які не допомагають розвиткові мозку.

"Великі стегна містять важливі живильні речовини, що сприяють розвитку мозку і допомагають народжувати розумних дітей", – пояснив один з дослідників Стівен Галін з Університету Санта-Барбари.

Однак на цьому вчені не зупинилися. Дослідники протестували 16 тис. жінок і дівчат і знайшли, що жінки з більшою різницею між розміром талії і стегон і їхніх дітей демонструють значно кращі успіхи в ході тестування.

У роботі висловлюється припущення, що діти, народжені матерями-підлітками, гірше справляються з пізнавальними тестами, оскільки в їхніх матерів у стегнах не було накопичено достатньої кількості кислот омега-3.

Виходить, тепер інтелектуальний вододіл проходить не по лінії блондинок і брюнеток, а скоріше - товстушок і худишек.

За матеріалами Daily Telegraph. Переклад – Інопреса

Головне на сайті