Росіянка народила п'ятьох близнючок

7
15 листопада 2007

У суботу, 10 жовтня, одна проста російська жінка прокинулася знаменитою на весь світ. 29-річна викладачка музики народила п'ятьох близнюків.

Сталося це у Великобританії, куди російська пара приїхала заздалегідь.

Мати, яка побажала не називати своє ім’я, народила п'ятьох дівчат у лікарні Джона Редкліфа в Оксфорді. Близнюки з'явилися на світ на 14 тижнів раніше за термін.

Жінці зробили кесарів розтин. Вага дітей склала від 1 фунта 13 унцій (близько 900 грам) до 2 фунтів 2 унцій (близько кілограма).

Незважаючи на таку маленьку вагу, стан немовлят задовільний, вони знаходяться в палаті інтенсивної терапії в лікарні Джона Редкліфа і лікарні королеви Шарлоти в Західному Лондоні.

Жінка та її чоловік приїхали в Оксфорд після того, як лікарі в Росії порадили їй абортувати кілька плодів, щоб в інших було більше шансів на виживання.

Росіянка відмовилася від такого варіанту з релігійних міркувань і звернулася до фахівців з Оксфорда. Її лікування оплачували невідомі благодійники з Росії.

Слід зазначити, що немовлятам дуже пощастило, адже за статистикою виживають приблизно 8 з 10 немовлят, що з'явилися на світ настільки раніше за терміну.

Дівчата будуть знаходитися на лікуванні у Великобританії, поки достатньо не зміцніють, щоб відправитися додому.

Останнім часом їхня мати проходила спеціальний курс лікування, спрямований на те, щоб запобігти ще більш раннім пологам.

У Великобританії називають цю подію унікальною, оскільки це перший випадок за останні 10 років.

За матеріалами Daily Telegraph, переклад Инопресса