Брітні Спірс знову потрапила в автоскандал

16
19 листопада 2007

Скандальна поп-зірка Брітні Спірс – знову в центрі скандальних історій. Цього разу суд Лос-Анджелеса заборонив Брітні возити у своїй машині власних дітей.

Позов до співачки подав її колишній чоловік Кевін Федерлайн, який раніше не раз заявляв, що побоюється за життя своїх синів, коли за ними доглядає Брітні Спірс.

Терпець Кевіна увірвався тоді, коли в Інтернеті з’явилося чергове скандальне відео за участі Брітні. На відеозаписі видно, що співачка з 2-річним сином Шоном і річним Джейденом у машині перетинає перехрестя на червоне світло.

У результаті порушення правил поп-зірка ледь не потрапила у ДТП, спричинивши при цьому затор на дорозі.

На судовому слуханні адвокат колишнього чоловіка Спірс офіційно підтвердив факт ДТП.

Проте це ще не кінець історії. На 26 листопада призначено додаткове слухання.

Взагалі водіння для Брітні – постійна проблема. Так, протягом одного місяця зірка примудрилася скоїти два наїзди на людей. Першою під колеса Брітні потрапила жінка-поліцейський, потім вона наїхала на ногу фотографа.

Ще раніше Брітні невдало припаркувалася, пошкодивши автомобіль, що стояв поруч. При цьому співачка не знайшла нічого кращого, ніж зникнути з місця події.

Не щастить бідній Брітні і з дітьми. Через вживання алкоголю і наркотиків суд позбавив співачку материнських прав. Проте пізніше їй таки дозволили бачитися з Джейдоном і Шоном.

За матеріалами "Fox-news" і "Chicago News Times"

Головне на сайті