Уго Чавесу пропонують "заткнутися" мобілки з усієї Іспанії

12
19 листопада 2007

Венесуельський президент Уго Чавес – у центрі чергового скандалу. Політичний дебошир, відомий своїми епатажними і часто образливими висловленнями, зненацька сам нарвався на грубість від свого колеги.

Недипломатичне висловлювання на адресу Чавеса допустив король Іспанії Хуан Карлос I.

Уго Чавес і Хуан Карлос І"Чому б тобі не заткнутися!". Саме так Хуан Карлос I звернувся до Уго Чавеса, коли той намагався втрутитися у виступ іспанського прем'єр-міністра під час Іберо-американського самміту в Чилі.

Однак на цьому скандал не закінчився, а тільки розгорівся. Образлива фраза на адресу венесуельського президента стала хітом на ринку мелодій для мобільних телефонів в Іспанії.

Приблизно півмільйони людей скачали собі знамените королівське "Чому б тобі не заткнутися!".

На рінгтоні вже вдалося заробити 1,5 млн. євро. Кружки і майки з цим висловлюванням теж непогано продаються, повідомляє Бі-Бі-Сі.

Компанія, що випустила мелодію, не порушила закон в галузі авторського права щодо королівської родини - текст королівського висловлювання вимовляється актором.

Рінгтон користується попитом не тільки в Іспанії. За повідомлення американських газет, у Венесуелі його з радістю скачують опозиційно налаштовані студенти.

"Це така форма протесту. Багато людей хотіли б сказати президентові те саме", - каже 21-річний студент із Каракаса.

Раніше скривджений Чавес заявляв, що король повівся "нерозсудливо".

"Мені здається, що для короля було нерозсудливо кричати на президента країни, щоб він замовчав. Пане король, ми не будемо мовчати", - випалив він.

У свою чергу Іспанія висловила надію на якнайшвидше повернення до нормальних дипломатичних відносин.

Головне на сайті