Англійку не пускають в Нову Зеландію через кілограми

70
20 листопада 2007

33 річна Роуен Трізайз вимушена була залишитись в Британії в той час, як її чоловік Річі вже переїхав до так званої "країни антиподів", пише "Daily Mail".

Коли пара вперше спробувала отримати дозвіл на переїзд до Нової Зеландії, вони отримали негативну відповідь, оскільки імміграційна служба вважає, що їхня надмірна вага може стати потенційним тягарем для системи охорони здоров'я.

Виявилось, що імміграційна служба дуже пильно стежить за здоров'ям своїх іммігрантів, оскільки вони мають знати, "чи не обійдеться лікування цих людей у велику суму". "Це і є підставою не давати дозвіл на виїзд", - зазначила ендокринолог Робін Тумет.

Трізайз одержав візу від свого роботодавця як кваліфікований фахівець, але спочатку імміграційна служба її відхилила, тому що з'ясувалося, що індекс маси тіла (ІМТ) у нього дорівнює 42 – відповідно до новозеландських норм, він страждає патологічним ожирінням.

ІМТ відбиває пропорційне співвідношення між масою тіла і ростом людини. Якщо ІМТ перевищує 25, вважається, що людина має зайву вагу, а ІМТ на рівні 30 або вище говорить про ожиріння.

Отже родині Трізазй нічого не залишалось, як заради мрії сісти на дієту. Річі вдалося дійти до норми швидше. А от Роуен, щоб об'єднатися з чоловіком потрібно ще втратити вагу.

Однак родина Трізайз вже вирішила, що якщо до Різдва Річі не отримає дозвіл на переїзд його дружини, вони відмовляться від ідеї імміграції до Нової Зеландії і повернуться додому.