У Києві буде ялинка за півмільйона

12
22 листопада 2007

Урочисте відкриття зеленої красуні заплановано на 22 грудня, хоча цьому можуть перешкодити намети, що знаходяться на головній площі столиці.

"Якщо до 9 грудня з Майдану Незалежності не приберуть намети, то в нас можуть виникнути складнощі з установкою ялинки", - повідомив директор Київського міського центра народної творчості і культурологічних досліджень Микола Пересунько.

"Адже монтувати металеві конструкції біля того місця, де знаходяться люди, небезпечно. Але, сподіваюся, ця проблема незабаром буде розв'язана", - додав він.

На установку і прикраси ялинки з бюджету виділили 500 000 гривень. При чому, як виявилося – це не межа. У цьому році вдалося заощадити 25 000 гривень у порівнянні з минулим.

Але це не виходить, що головний атрибут нового року буде виглядати гірше, ніж торік, пише газета "Комсомольская правда в Украине".

Ha озеленіння 33-метрової ялинки піде близько 300 штук хвойних дерев. Спочатку установлять металеву конструкцію, а вже потім нанизають на неї живі деревця.

На ній будуть жовті, червоні, жовтогарячі, сині, білі і зелені іграшки. Ялинка буде світитися - нова ілюмінація разом з новою верхівкою-зіркою чекають на свій час.

Майстри реставрують старі іграшки з парчі із силіконовим наповненням. Понад 400 штук планують повернути до життя. Серед беушних куль будуть і новачки - білі миші, символи 2008 року.

І нехай київська ялинка буде в два рази менша, ніж рекордсменка з Португалії, будемо сподіватися, що білі миші принесуть нам удачу.