Киянам приготували "сюрприз" у вигляді зеленої води

10
27 листопада 2007

"А ви їх дустом пробували?". Фраза з цього анекдоту мимоволі спадає на думку після чергового рішення київської влади.

Цього разу нововведення впровадило "Київенерго".

3 грудня "Київенерго" проведе випробування теплових мереж на міцність методом введення барвника – флуоресцеїну, повідомили Інтерфакс у прес-службі компанії.

Хоча вірніше було б назвати цей захід випробуванням на міцність самих киян, а не теплових мереж, оскільки замість звичайної хлорованої води в кранах гарячого водопостачання може з'явитися щось зелене.

"При виявленні в кранах гарячого водопостачання води зеленого кольору "Київенерго" просить не вживати її і сповістити про це по телефону інформаційно-довідкової служби компанії 0-88 або 201-5879", - йдеться в повідомленні прес-служби.

Єдина радість – експерименти будуть ставити не над усіма киянами, а тільки над "щасливчиками", які живуть в окремих районах.

Випробування пройдуть частково в Подільському, Оболонському (тепломережі від тепломагістралей №1,2,3,5 СТ-2, житлові масиви Куренівка, Поділ, Петрівка і Рибальський півострів), Солом’янському (тепломережі від тепломагістралей №1 СТ-1), Голосіївському, Шевченківському районах (тепломережі від тепломагістралей №2,3,5 СТ-1).