Американці не поставили п'єсу Агати Крісті через расизм

12
28 листопада 2007

Президент місцевої Національної асоціації на підтримку кольорового населення Гарі Хайнс вважає, що п'єса, в основу якої ліг містичний роман Кристі 1939 року, не підходить для постановки в школі.

Хайнс, зокрема, відзначив, що первісна назва книги й ілюстрації, що використовувалися в ній, були расистським випадом, спрямованим проти темношкірого населення у Великобританії.

"Оригінальна назва п'єси було "Десять негренят" і важливо зазначити це, тому що це справжня назва", - сказав він.

Як відомо, в англійській версії назву п'єси після 1939 року було змінено на "10 маленьких індіанців" або "І потім не було нікого". Саме під такими назвами протягом десятиліть ставилася ця п'єса.

Представник влади підтвердив, що після зустрічі з Хайнсом, було прийнято спільне рішення відмовитися від демонстрації п'єси "Десять негренят", повідомляє "The Enquirer".

"Довідавшись про історію п'єси і той біль, якого вона завдала, ми вирішили використати її для обговорення питань расового утиску. Однак серед студентів і вчителів стало наростати обурення. Очевидно, негативне ставлення до п'єси одержало занадто широке поширення. Тому ми прийняли рішення переключитися на іншу постановку", - додав він.

Головне на сайті