Горбачовський обід продали з аукціону

8
9 листопада 2007

Михайло Горбачов у цю суботу пообідає в себе вдома з парою американців, які придбали це право на благодійному аукціоні в Лондоні за 160 тисяч доларів, повідомляє Інтерфакс.

"На цьому аукціоні був лот - обід з родиною Горбачова в Москві. Американська пара заплатила за нього 160 тисяч доларів, так що будемо капусту з оселедцем ставити і з горілочкою. А що робити?" - розповів Горбачов.

"От Ірина (дочка Горбачова) і Ольга (сестра депутата Держдуми РФ, бізнесмена Олександра Лебедєва) уже готуються. Підбирають меню: борщ, вареники будемо варити", - повідомив екс-президент СРСР.

Аукціон, про який розповідав Горбачов, був проведений у Лондоні 2 червня цього року. Його організував Міжнародний фонд допомоги дітям, хворим на рак, імені Раїси Горбачевої.

У ході акції було зібрано близько 4 млн. доларів, які нарівно розподілили між двома дитячими онкологічними центрами - у Москві і Санкт-Петербурзі.

До речі, обід з Горбачовим був не єдиним у цьому дивному аукціоні. Його учасстникам також пропонували політ на винищувачі і ніч у слідчому ізоляторі Лефортово.

Стартова ціна останнього лота складала 50 тис. доларів. Однак не відомо чи знайшовся сміливець готовий на такий експеримент. Це вам не горілку в з президентом пити...