В Амстердамі позмагаються за кращий "косяк"

9
9 листопада 2007

У середині листопада у нідерландській столиці пройде Міжнародний фестиваль конопель "Cannabis Cup Awards", повідомляє УНІАН з посиланням на сайт "Тут и там".

На фестивалі відбувається огляд останніх досягнень у галузі розведення марихуани.

Про те, що конопляний фестиваль – зовсім не жарт - свідчить те, що на нього запрошене міжнародне журі, яке визначатиме кращий продукт шляхом нескінченних дегустацій.

Призи розподіляються у п’яти номінаціях: кращий Coffee-shop, кращий гашиш, кращий продукт переробки конопель (наприклад, конопляне пиво), кращий кущ, вирощений в теплиці, і кращий сорт марихуани.

Оцінюється вигляд, запах і смак продукту, а також ефект від нього. Переможець нагороджується перехідною золотою чашею. Дегустації супроводжуються концертами і вечірками.

Організатори продумали усе до дрібниць, визначивши, що досвідчений суддя здатен щодня дегустувати до 10 різновидів "дурману", зберігаючи при цьому можливість мислити і пересуватися.

Тож наплив любителів "дурі" Амстердаму забезпечений, адже, на відміну від голландців, які вільно вживають легкі наркотики, більшість європейців не можуть розважатися "косячками" законно.