Тінейджер назвався президентом і запросив Буша до себе

13
10 грудня 2007

А їхні особисті дані, зокрема, номери телефонів тримаються під великою таємницею. Тим більше, якщо це президент. Однак для шістнадцятирічного хлопця Віфіла Атласона з Ісландії  це не стало перепоною.

Він десь знайшов особистий номер президента Джорджа Буша і подзвонив йому.

Звичайно, Буш особисто до телефону не підійшов. Тому хлопець залишив для нього повідомлення, і представився президентом Ісландії.

Реклама:

"Я лише хотів поговорити з ним, запросити до Ісландії і дізнатись, що він скаже", - розповів Атласон "ABC News".

Більше того, він розповів, що розмовляв з кількома людьми по телефону, які задавали йому питання про день народження ісландського президента, його батьків, де він виріс і дату, коли той став президентом.

"В мене була відкрита Вікіпедіа та ще кілька сайтів, тому я легко відповів на всі питання", - розповів Віфіл.

За його словами, лише після цього з ним говорила секретар Буша, яка зазначила, що той зараз не може підійти до телефону, однак вона визначить в розкладі президента час, коли він зможе передзвонити до Ісландії.

Однак замість спілкування з Бушем, Віфілу довелося давати пояснення поліції, яка отримала завдання від американських спецслужб.

Хлопець довго не хотів пояснювати, звідки в нього телефон глави Білого Дому.

Реклама:

В пресі навіть робились припущення, що номер змогли розшифрувати після того, як одна з дочок Буша - Дженна - в прямому ефірі "Еллен шоу" дзвонила до батька і спілкувалася з ним і з мамою - Лорою Буш.

Однак, коли хлопцеві пригрозили, що в такому випадку, він ніколи не зможе поїхати на територію США, Атласон розколовся.

Віфіл зізнався, що отримав номер кілька років тому від друга, але не був впевнений, що він правильний.

Більше того, хлопець розповів, що він придбав ще кілька телефонних номерів з того часу. Тож якщо часом Кондолізу Райс або ще кого запросять до Ісландії, їм варто спочатку дізнатись, хто ж саме їм дзвонив.Реклама: