McDonalds і ЦРУ обманювали інтернет-користувачів

11
10 грудня 2007

Тут кожен може додати або редагувати інформацію, опубліковану на сторінках онлайн-енциклопедії.

Однак компанії почали використовувати Wikipedia як нову площадку для впливу на користувачів. Для боротьби зі своєрідною рекламою  і з метою припинення випадків навмисного обману людей був створений спеціальний відділ Wikipedia Scaner.

Так у числі останніх нечесних "редакторів", що потрапили в поле зору відділу, виявилася компанія McDonalds.

Реклама:

Так співробітники McDonalds розкритикували харчові добавки, що знижують апетит. Зараз у США засоби для зменшення апетиту стоять на першому місці по популярності серед відвідувачів аптек.

Редагування були внесені з одного з комп'ютерів, що належать до внутрішньої мережі McDonalds. Практично в усі статті про ліки, що відбивають бажання їсти, були додані коментарі людей, що нібито випробували ліки на собі.

Основна маса зауважень будувалася за схемою "я це спробував і розтовстів ще більше".

Зараз уся ненаукова інформація, що виходить від компанії, вилучена з Wikipedia, а доступ до редагування сайту для всіх комп'ютерів мережі McDonalds заблокований.

А раніше вдалося з'ясувати, що працівники ЦРУ редагували біографії колишніх президентів США Рональда Рейгана і Ричарда Ніксона.

Але найбільший скандал був пов'язаний з нинішнім главою країни Джорджем Бушем. Хтось з американської компанії Diebold видалив з сайту Wikipedia статтю про вплив цієї корпорації на результати президентських виборів 2000 року в США.

Реклама:

За матеріалами "Цифровик"Реклама: