"Голос згори" змусив сина відпиляти матері голову

15
10 грудня 2007

Страшний злочин стався у Києві, шокувавши навіть досвідчених правоохоронців - син убив власну матір і відпиляв їй голову.

Про вбивство своєї матері 36-річний чоловік повідомив по телефону знайомому, що проживав у тому ж будинку, о 5 годині ранку, повідомляє київська міліція.

Однак той не надав дзвінку жодного значення - адже на іншому кінці проводу була всього лише хвора людина - душевнохвора.

Реклама:

Однак минуло два дні, а сусідка, мати шизофреніка, у дворі не з'являлася. На дзвінки у двері квартири, де жінка проживали з душевнохворим сином, ніхто не відповідав.

Тому сусіди звернулися до Оболонського райуправління внутрішніх справ Києва з проханням перевірити, що там відбувається, і повідомили про дивний ранковий дзвінок.

Співробітникам міліції, що приїхали за зазначеною адресою, двері ніхто не відкрив. Хоча сусіди по площадці запевняли, що у квартирі явно хтось є.

Потрапити в квартиру, що розташована на 5 поверсі, вдалося по сходах спеціально викликаної пожежної машини.

Заступник начальника відділу карного розшуку Оболонського РУВС Володимир Кікоть першим піднявся сходами на балкон, розбив вікно і пробрався у брудну, завалену ганчір'ям кімнату, за ним - начальник слідства Станіслав Свіриденко.

Побачене в кімнаті шокувало їх, хоча вони прослужили у міліції не один рік: на підлозі між стіною і ліжком лежало тіло обезголовленої жінки, її напіврозбита, уже розпухла голова відкотилася до дверей у наступну кімнату.

Реклама:

В іншій кімнаті побачили душевнохворого. Добре розвинений фізично (він регулярно ходив на спортивний майданчик займатися), досить високий, міцно збитий, той прийняв бойову стійку і, як видно, був налаштований рішуче. Його негайно зв'язали.

Знаходячись у стані "ступору", чоловік лише на третій день пішов на контакт. Він розповів, що з матір'ю вони були дуже близькі духовно, жили дружно. Власне, явного приводу убивати єдину на цьому світі рідну людину в нього не було.

Але втрутився "голос", що наказав узяти гантелю і вдарити мати по голові. Ослухатися "голосу згори" чоловік не міг, тому в точності виконав наказ. Мати просила не вбивати її, але "голос" наполягав, тому син узяв ножівку і відпиляв їй голову.

Судмедексперт, що оглядав тіло убитої, висловив припущення, що на момент, коли її розчленовували, жінка була ще жива. Експертиза, що проведуть найближчим часом, підтвердить або спростує це припущення.

Затриманому призначені судово-психічні експертизи. Якщо 36-річний чоловік буде визнаний осудним, його засудять за здійснення вбивства. У протилежному випадку він буде відправлений до лікувальної установи для психічно хворих людей.   Реклама: