Найстаріший кіт України - справжній ловелас і задирака

375
11 грудня 2007

Насправді тваринці 21 рік, однак зоологи стверджують, що кожен котячий рік треба множити на шість.

Кеша, як і більшість сіамських котів має доволі самостійний і норовистий характер. Не любить інших самців, не пускає їх на свою територію. А от у кішок користується великою популярністю: лише в минулому році котяра став батьком п'яти кошенят, дуже схожих на татка.

У свої 126 Кеша дуже активний. Він на льоту може зловити голуба на балконі. При цьому, він жодного разу не падав, хоча й живе на сьомому поверсі.  Зараз проблем зі здоров'ям у смугастика немає, хоча раніше він часто хворів.

Реклама:

Втім, досвід майже всіх старожилів серед котячих, що потрапили до Книги рекордів Гіннеса свідчить: якщо кіт у дитинстві мав проблеми зі здоров'ям, це ще не означає, що він не може стати найстарішим на планеті. До речі, щоб потрапити у список найстаріших світу, Кеші треба прожити трохи більше 10 років.

Кеша дуже перебірливий у їжі і ніколи не їстиме неякісну їжу. Він не з'їсть соски або ж сиру рибу навіть якщо буде дуже голодним. В такий спосіб рекордсмен України допомагає хазяйці: чітко вказує, що не варто вживати.

Хазяйка котика, киянка Катерина Шевченко - інвалід, глухоніма. Кеша про це знає, тому ніколи не м'явкає, а підходить до хазяйки і торкається до неї лапкою.

за матеріалами "Сегодня"Реклама: