Хрюшу і Степашку занесуть у книгу рекордів Гіннеса

20
13 грудня 2007

Один з найуспішніших проектів на радянському, а згодом російському телебаченні - передача "На добраніч, діти!" - побила рекорд витривалості.

Незабаром цей дитячий серіал довжиною 45 років може увійти до книги рекордів Гіннеса як найтриваліша дитяча програма в світі, повідомляють "РИА Новости".

Історія народження передачі "На добраніч, діти!" бере початок в 1963 році.

Реклама:

Нинішні герої програми - Хрюша, Степашка і Каркуша з'явилися не відразу, передача починала свій шлях із зовсім іншими героями.

Зараз компанію Хрюші і Степашці складають актриса Анна Міхалкова і колишня переможниця конкурсу "Міс Всесвіт-2002"Оксана Федорова.

На своєму довгому екранному віці "На добраніч" побачила і пережила всяке. Найчастіше хмари згущувалися над Хрюшею.

На початку 1980-х новий керівник редакції дитячих програм обурився: всі ляльки в передачі моргають, а Хрюша - ні. Питання винесли на найближчу колегію Держтелерадіо, яка вирішила замінити ляльок людьми.

Але обуренню мільйонів глядачів не було межі, і через два місяці ляльки зайняли звичні місця.

До кожної ляльки ставляться дуже дбайливо - у студію їх приносять тільки на період зйомок, а решту часу звірятка проводять в спеціальному сховищі. Там за ними доглядають: чистять, розчісують, переодягають.

Реклама:

Самих ляльок оновлюють приблизно кожні три роки, а комплекти, що зносилися, відправляються в те ж сховище.

За 37 років і не порахувати, скільки там накопичилося Хрюш, Степашок, Каркуш і Філь.

Одного разу керівництво програми вирішило замовити нових ляльок в Англії. Відправили англійцям макети, фотографії. Але в результаті імпортні звірята опинилися абсолютно не схожі на рідних.

"Після зйомок ляльки кладуться на спеціальні сходи, де вони можуть відпочити і поспати. Отже "сплять втомлені іграшки" - це про нас", - розповідає художник-постановник Тетяна Артемьєва.Реклама: