В Києві тепер уганяють трамваї

15
14 грудня 2007

Як виявилось цей трамвай був викрадений з депо. Він мав виїхати в рейс наступного ранку. Як виявилося, охоронці випустили його з території близько 23.00.

На прохання трамвайників відключили електромережу на лінії 19-го маршруту, яким рухався викрадений вагон. Зателефонували в міліцію, повідомили міське ДАІ.

Трамвай знайшли в 3 кілометрах від депо. Правоохоронці відчинили двері, зайшли всередину. У кабіні побачили п'яного молодика. Він не міг триматися на ногах.

Пояснив, що гуляв із друзями біля депо. Коли всі роз'їхалися, чекав на трамвай, аби дістатися додому, на вул. Галицьку. Транспорту не було. Тому вирішив узяти трамвай у депо.

Трамвайним крадієм виявився  25-річний киянин Віталій Шаповал, якій раніше був раніше засуджений на сім років - за квартирну крадіжку.

Реклама:

Як виявилось, водити трамвай він навчився у своєї матері, яка 35 років працює вагоновожатою в тому ж Подільському депо.

Працівники підприємства добре знають затриманого. Більшу частину дитинства Віталій провів разом із матір'ю в трамвайній кабіні.

Як розповів один з керівників депо, мати вчила сина керувати трамваєм, бо сподівалася, що він теж працюватиме вагоновожатим.

"Віталій часто бував у нас, приходив увечері зустріти й провести додому матір. Тому й не викликав в охоронців жодної підозри. Знав змалечку, як завести трамвай. Під'їхав до воріт, пояснив, що їде на нічну розвозку. Тому його випустили з території", - розповів він.

Віталій Шаповал тепер перебуває на підписці про невиїзд. Слідчі поки що не порушували кримінальної справи. Класифікувати статтю як угон, за словами слідчих, не можна. Бо використати трамвай в особистих цілях - неможливо. Такий висновок правоохоронці зробили, оскільки трамвай не може з'їхати з рейок.

Також виявилось, що потяг до крадіжок громадського транспорту Віталію достався у спадок, оскільки його батько 15 років тому вже отримав досвід викрадення тролейбуса.

Реклама:

За матеріалами Газети по-УкраїнськиРеклама: