Інтернет призводить до деградації

70
21 грудня 2007

Переможниця Нобелівської премії в номінації "література" Дорис Лессінг вважає, що поява Інтернету, а також блогів стала причиною деградації молодих людей.

"Те, що сталося з нами, коли з'явилися комп'ютери, Інтернет і телебачення, вражає. Це не перша революція, яку пережило людство", - вважає Лессінг.

"Дуже багато людей - швидше за все, навіть більшість - ніколи не задавали собі питання: "Що станеться з нами, що станеться з таким винаходом людства, як преса?". Як ми, наші розуми, будуть мінятися з Інтернетом, який створив ціле покоління поверхневих легковажних людей, навіть кращі голови планети визнають практично наркотичну залежність від Всесвітньої Павутини і відзначають, що можуть цілий день провести за читанням або ж написанням постів у блогах", - заявила вона.

Реклама:

Більше того, вона упевнена, що рівень знань про навколишній світ в африканської молоді зараз на рівень вищий, тому що за відсутності доступу в Мережу вона віддає перевагу книгам.

"Кругозір африканських юнаків і дівчат набагато ширший, у той час як західноєвропейські підлітки не знають нічого, крім того, що їм необхідно по роботі", - відзначила вона.

Примітно, що вчені, що вивчають "інтернет-мову", не настільки негативно дивляться на ситуацію. На їхню думку, мова не деградує, а переходить на новий рівень по мірі того, як людство вступає в нову еру комунікацій.

Але комп'ютерна й інтернет-залежності дійсно визнані хворобами, і з ними необхідно боротися. Чим і займаються, наприклад, у Китаї, забороняючи довгі онлайн ігри, і в Україні, накладаючи обмеження на відвідування комп'ютерних клубів.

www.webplanet.ruРеклама: