Королева Великої Британії приєдналась до Добкіна

11
25 грудня 2007

Мер Харкова Михайло Добкін для популяризації You Tube серед українців зробив чимало. І саме завдяки запису свого передвиборчого ролика, після перегляду якого від сміху болів живіт не в одного Інтернет-користувача, хто такий Добкін і що таке  You Tube в Україні дізнались всі.

Не відомо, чи знала британська королева про піар українського горе-політика, у якого "не те обличчя", за яке дадуть гроші, але нещодавно на You Tube з'явилось близько 20 відеороликів з королівської хроніки. А запис щорічного різдвяного послання королеви у 1957 році наразі займає 8 місце серед найпопулярніших відео матеріалів ресурсу.

Цьогорічне послання королева транслювала і на телебаченні, і через Інтернет. Критики кажуть, що саме в такий спосіб британська монархиня хоче збільшити свою глядацьку аудиторію.

Реклама:

Два в одному: на задньому плані Єлизавета ІІ теж вітає
з Різдвом. Фото АР

Молода і жвава Єлизавета ІІ активно жестикулює і переконує глядачів, що "сьогодні нова епоха, тому що телебачення зробило можливим для багатьох з вас бачити мене вдома на Різдво".

Це - з архівного відео, яке поважна королева дивиться, а потім повертається до глядачів. Такий початок 50-го Різдвяного послання Єлизавети, розміщеного на You Tube. Далі королева переконує, що "однією з особливостей старіння є загострене відчуття змін".

"Пригадати те, що було 50 років тому, означає змогти зрозуміти, що змінюється сьогодні", - каже Єлизавета ІІ.

Королева правильно підмітила активне зростання Інтернет-аудиторії по всьому світі. Тепер почути свою монархиню британці зможуть у будь-який час дня і ночі, просто загрузивши відповідні файли з You Tube. Особливо молодь, яка не так активно дивиться телевізор.Реклама: