В Крим терміново звозять щурів

57
27 грудня 2007

В країнах Сходу до щурів ставляться інакше, аніж в Європі. При їх появі ніхто не кричить і не тупотить ногами, не втрачає свідомість і не вигукує "Фу!"

В Індії, наприклад, щур асоціюється з тим самим пацюком, який везе бога знань і мудрості Ганеши. В Японії щур є символом щастя. А в Китаї - національним героєм. Вважається, що саме щур вперше приніс голодним китайцям рисові зерна. Китайці вірять, що саме ця тварина приносить багатство. Тому відсутність гризунів вдома китайці сприймають як тривожний знак.

Оригінальний подарунок на Новий рік -
дресирований щур. Фото КП

Реклама:

Кримчани, мабуть, ретельно вивчили досвід людей зі Сходу. Тому напередодні Нового року, який є роком Жовтого Щура, в зоомагазинах півострова закінчились щурі! Купити хвостатого гризуна в Сімферополі та Севастополі можна лише на ринку, а в Феодосію терміново звозять живих символів 2008-го року.

Великий попит на щурів спричинив і різке подорожчання тваринок. Якщо раніше їх можна було придбати за 15-20 гривень, то тепер ціна збільшилась вдвічі.

А гризуни перед святами навіть озолотились: за допомогою декоративної косметики для собак, продавці зробили хвостики тваринок золотими. І пацюкам приємно (адже вони патологічно люблять все блискуче), і покупцям подобається. 

У побуті, домашні Рататуї та Рокфори, насправді невибагливі. Вони можуть два тижні жити без води, вмиваються не рідше, ніж кішка, а при падінні з 5-го поверху тварина не матиме аніякісіньких пошкоджень.

Більше того, домашніх щурів можна видресирувати. Вони можуть запам'ятовувати свої клички та виконувати команди "Сидіти", "Стояти" тощо.Реклама: