Черновецький побудує на Осокорках нові мікрорайони

13
5 грудня 2007

На даний час розроблено і рекомендовано до обговорення на гроамдських слуханнях і в комісіях Київради проект детального планування територій цих житлових масивів, повідомив перший заступник Черновецкого Денис Басс.

"Перспективні житлові мікрорайони розташовані по обидва боки від магістралі Троєщина-Осокорки. Спроектовані вони у вигляді напівзакритих кварталів, у центрі яких заплановане будівництво шкіл, дитячих садків і поліклініки", - розповів він.

"Проектом передбачено стовідсоткове забезпечення місцями для паркування, створення розвинутих зон відпочинку, а також парків навколо озер Тяглове і Неглиж", - розповів Басс, слова якого наводить прес-служба КМДА.

Реклама:

За його словами, у районі буде 25 шкіл і 33 дитячих садка, відпрацьована транспортно-пішохідна система обслуговування, що передбачає створення нових магістралей загальноміського і районного значення.

Будуть також побудовані дві водонасосні станції, електропідстанція, організована каналізаційна система тощо.

Крім того, архітектурно-містобудівна рада прийняла концепцію забудови 7 і 8 мікрорайонів Осокорки. Вони будуть розміщені уздовж проспекту Григоренка, який заплановано продовжити.

Забудову будуть формувати по периметру території мікрорайонів, де в центральній частині створять пішохідний бульвар. Тут також розташують поліклініку, магазини, дитсадки, школи, спортивно-оздоровчий комплекс, зони відпочинку, ресторани і кафе.

Будівництво шкіл і дитячих садків планується фінансувати з бюджетних коштів.Реклама: