У Берліні відкрили будинок перестарілих для геїв

29
21 січня 2008

Якщо в Америці молодих студентів вирішили навчити бути геями, то в Німеччині літнім представникам секс-меншин створили всі умови для комфортного життя.

Решту своїх днів вони можуть провести в спеціальному будинку перестарілих для гомосексуалістів, побудованому в Берліні.

Це перша подібна установа у світі, пише іспанська газета La voz de Galicia.

Тепер геї можуть доживати свій вік у комфорті

У будинку перестарілих - 28 одномісних кімнат, а також двомісні кімнати, де можуть жити чоловічі або жіночі пари похилого віку.

Перший у Європі будинок перестарілих для гомосексуалістів відкрився в Берліні, щоб задовольнити потреби старшого покоління чоловіків і жінок, які підтримують романтичні стосунки з особами своєї статі.

У новому будинку, який займає цілий поверх геріатричного центру Astra Nielsen у берлінському окрузі Панків, 28 одномісних кімнат, є також двомісні, у яких можуть оселитися чоловічі або жіночі пари похилого віку.

"Тут ми можемо бути самими собою", - публікує Bild слова Петера Малінга, одного з перших мешканців нового центру і члена берлінської асоціації гомосексуалістів і лесбіянок Village.

Приблизно те ж саме каже 82-річна Нора Мюльпфорт, яка вважає чудовою ідеєю можливість жити зі своїми партнерами.

Вона вже забронювала місце зі своєю подругою 62-річною Габріеллою Штиллер, зв'язок з якої в неї триває вже 25 років.

Газета Bild відзначає, що очікується великий попит на місця в новому будинку перестарілих для старшого покоління гомосексуалістів, у якому дозволяється жити з тваринами.

За матеріалами Инопрессы