Путін став німцем, або синдромом Сердючки в США

2
21 січня 2008

Так усе таки: "Раша, гуд бай" чи "Лаша тумбай"? Це питання досі турбує багатьох українців, хоча скоро мине вже рік, як Вєрка Сердючка повернулася з Євробачення.

Однак тепер аналогічні проблеми чи то слуху, чи то дикції українського шоу-бізнесу перелетіли через океан і стали актуальними для американського політикуму.

У розпал передвиборчої кампанії, широко освітлюваної по всьому світу, один з кандидатів у президенти США зробив помилку по Фрейду. Так добре було б, щоб тільки по Фрейду! Прокол вийшов прямо геополітичний.  

Американський сенатор Джон Маккейн, який претендує на посаду президента США від Республіканської партії, назвав Володимира Путіна президентом... Німеччини.

Невідомо, що сталося з бідолашним Маккейном під час його виступу перед прихильниками в Арізоні, однак навряд чи Путіну сподобається, що американці відправили його на батьківщину Гітлера.

А сказав Маккейн приблизно наступне: "На вихідних я був у Німеччині на одній конференції. Так там президент Німеччини Путін висловився у стилі холодної війни".

Реакція республіканців на це висловлювання, на жаль, на відео не відображена, однак реакцію американських інтернет-юзерів довідатися не складно.

Новина з відеопідтвердженням про переселення Путіна в Німеччину відразу поширилася у мережі. У результаті, у коментарях на форумах і блогах домінує питання: "І ця людина претендує на посаду президента?"

Один з фаворитів нинішньої гонки, 71-річний Маккейн вже відомий своїми критичними висловлюваннями на адресу Росії. Колись він навіть вимагав забрати її з Великої вісімки. Сенатора також називають запеклим русофобом і прихильником розширення американської допомоги новим демократіям, у тому числі Україні і Грузії.

Однак тепер Маккейну, схоже, доведеться виправдуватися в стилі Сердючки, стверджуючи, що "Путін, гуд бай" усім почулося...

А почулося, чи ні - дивіться на відео