Квиток у космос – за 200 тисяч "зелених"

4
28 січня 2008

Якщо в дитинстві ви мріяли стати космонавтом і бороздити космічні простори, якщо на Землі вам стало нудно і, найголовніше, якщо вам не шкода витратити кругленьку суму, то інші планети вже чекають на вас!     

Усього за два роки будь-який охочий землянин зможе здійснити політ у космос. З 2010 року, швидше за все, буде можливо забронювати квиток на політ у космос за 200 тисяч доларів.

Автором цієї новини стала компанія Virgin Galactic, яка представила остаточний варіант дизайну пасажирського космічного корабля Spaceliner.

Довжина нового літального апарату складе близько 18 метрів. Це буде ракета, яку літак-носій White Knight Two доставить на висоту близько 20 км, де відбудеться відстиковка і SpaceShipTwo самостійно набере висоту у 110 км.

На борті Sрасеlіnеr'а вільно розмістяться до 8 осіб (2 пілота і 6 пасажирів), які зможуть випробувати стан невагомості і насолодитися незабутнім вигдом Земної кулі.

Керівники компанії також заявили, що проект Spaceliner поряд з пасажирськими польотами може бути використаний у дослідницьких і промислових цілях.

Так, цей проект дозволить виводити невеликі супутники на більш низьку навколоземну орбіту, причому з набагато меншими витратами.

Однак кому не йметься злітати в космос, може вирішити цю задачу вже сьогодні. Правда, якщо для польоту у 2010-му достатньо буде, скажімо, продати квартиру в Києві, то зараз той самий захід буде по кишені хіба що олігархові.

За місце в російському космічному кораблі "Союз" доведеться заплатити близько 20 мільйонів доларів. Цей апарат з легкістю доставить аматора-астронавта на Міжнародну космічну станцію.

За матеріалами Neue Zurcher Zeitung. Переклад Инопрессы