Французи розробили гаджет, який вб'є iPhone?

2
29 січня 2008

Французька компанія маркетингу і дизайну із солодкою назвою "Chocolate Agency", схоже, готується піднести юзерам мобільних телефонів щось смачненьке. Настільки, що в Інтернеті вже заговорили про кінець айфонівської ери і нового конкурента головного витвору Apple.

Поки Chocolate Agency розробили концепт телефону P-Per. Однак якщо ідея буде реалізована, то виглядати він буде так: гаджет покритий з 4-х боків електронним папером, а живить його екологічний акумулятор.

У результаті виходить легкий, функціональний, стильний телефон, який до того ж не наносить шкоди навколишньому середовищу. Chocolate Agency налаштовані рішуче, однак думки виробників з приводу концепту невідомі.

Цей концептуальний телефон буквально огорнуть з усіх боків дисплеєм з електронного паперу, що виглядає особливо красиво в режимі камери.

До того ж, електронний папір споживає зовсім мало електроенергії, а живити телефон буде ORB-батарея (Organic radical battery), яка вирізняється гнучкістю, гранично малою товщиною (близько 0,3 мм), надшвидкою зарядкою (близько 30 секунд), а також абсолютною екологічністю.

Керівництво компанії обіцяє своїм клієнтам від нового P-Per'а "ефект шоколаду", коли, з'ївши шматочок, хочеться ще, і відразу піднімається настрій.

Хоча P-Per уже назвали потенційним убивцею iPhone, висновки експертів і юзерів - ще переду. Зрештою, нове чудо техніки не пройшло краш-тест.

За матеріалами E-today