Американських студентів вчать, як стати геями

115
9 січня 2008

Мічиганських студентів вирішили навчити... бути геями. "Як стати геєм: Чоловіча гомосексуальність та ініціація" - так називається вступний курс лекцій для всіх охочих студентів Мічиганського університету.

"Якщо ви народилися геєм - це ще не означає, що вам не потрібно вчитися, як ним стати", - вважає автор курсу Девід Хелперін.

Він стверджує, що для того, щоб бути геєм недостатньо усвідомлювати себе таким, цьому потрібно вчитися, у тому числі й в інших.

Але крім ідентифікації, на становлення гей-культури, на думку Хелперіна, впливає відповідне культурне середовище - голлівудські фільми, бродвейські мюзикли, класична і поп-музика, а також специфічний сленг, культура тіла, інтонації, манери, стиль одягу та інше.

Однак курс Хелперіна передбачає не тільки самоідентифікацію геїв, але і "неідентифікацію". "Я не тільки розповідаю, як бути геєм, але і як ним не бути", - каже Девід.

Для охочих більш глибоко вивчити культурне середовище гей- і лесбі-спільнот пропонується записатися на просунутий курс лекцій з цієї тематики.

За матеріалами http://www.townhall.com/, http://people.monstersandcritics.com/